Název vystoupení: 

Honza Mlčoch s písněmi Karla Gotta 
Zpátky si dám tenhle film s Honzou Mlčochem

Pokud není možné uvést tento název, je možné použít jen Honza Mlčoch nebo Honza Mlčoch Karel Gott cover.

Plakát/leták a další typy materiálů, na kterých je uveden název či fotografie je nutné vždy zaslat k odsouhlasení na info(zav)alsama.cz. 

Představení / uvedení vystoupení

Honza je schopen napodobit mnoho hlasů a jako imitátor mluveného slova i zpěváků také  začínal. Celoživotní láska k písním Karla Gotta a pozitivní reakce publika ho však vedla k tomu zaměřovat se stále více specificky na repertoár Karla. Od roku 2008, kdy se vystupování s písněmi Karla Gotta začal naplno věnovat,  navštívil mnoho českých, slovenských, polských i německých měst.

Pochází z Olomoucka, kde také žije.  

Více o Honzovi a jeho cestě ZDE. 

Požadavky na vystoupení

Pro realizaci vystoupení je nutné pořadatelem zajistit: 

»  samostatně jištěnou zásuvku 220/16A s přívodem elektrického proudu dle platných českých norem
» v případě vlastního ozvučení ze strany pořadatele je nutné zajistit 2 x XLR konektory pro připojení našeho mixážního pultu, 2 x odposlech a zaslat v dostatečném předstihu kontakt na zvukaře dané akce pro posouzení možnosti a vhodnosti využití daného ozvučení
»  zázemí pro uložení věcí a pro možnost převlečení, občerstvení – 1,5 l neperlivá voda / voda s citrónem, káva, případně drobné občerstvení
»  parkovací místo v blízkosti místa vystoupení
»  pro umístění mixážního pultu a dalšího technického vybavení prostor min. 3 x 3 metry se stolem a židlí, v případě venkovního vystoupení vč. zastřešení. 

Před začátkem vystoupení je potřeba počítat s časovým prostorem pro zvukovou zkoušku. 
Pořadatel je povinen uhradit poplatek Agentuře OSA. 
Zveřejnění případných audiovizuálních záznamů pořízených v průběhu vystoupení je nutné dopředu konzultovat se zástupci agentury ALSAMA production (info@alsama.cz).

Pořadatel zodpovídá za majetkové škody způsobené na hudební aparatuře zhotovitele v průběhu vystoupení, nezaviněné účinkujícím.  

Ke stažení

Plakát/leták a další typy materiálů, na kterých je uveden název či fotografie je nutné vždy zaslat k odsouhlasení na info(zav)alsama.cz. 

> Repertoárový list

> Fotografie:

Máte zájem o vystoupení na Vaší akci?